Agentura Glanc music

Dovolte nám, abychom se touto cestou představili a abychom Vám nabídli naše aktivity, o kterých si myslíme, že by mohly oslovit nejen Vaše partnery či klienty, ale především Vás samotné.

Na začátku bychom Vám chtěli stručně nastínit historii společnosti
GLANC, s.r.o. Ta vznikla v roce 1995 se záměrem působit jako full service reklamní agentura. I z toho důvodu jsme v roce 1996 založili dceřinou společnost GLANC GRAFIK, s.r.o., která se zabývala nejen našimi vnitřními grafickými potřebami, ale vznikla především jako další nabídka pro naše stávající i případné budoucí klienty. Od roku 1997 dochází k zásadnímu přehodnocení dosavadních aktivit a společnost GLANC se začíná výrazněji profilovat především jako promotérská společnost, která se stará především o promotion a produkci koncertů, společenských akcí a kulturních aktivit po celé Jižní Moravě. V současné době máme za sebou přibližně 150 akcí většího formátu ať v halách či na klubové scéně,

 

např.: JOHN MAYALL, SCOOTER, JETHRO TULL, ZZ TOP, STING, JOE COCKER, NAZARETH, ELÁN, TEAM, Richard Müller, SUPPORT LESBIENS, KABÁT, LUCIE, ČECHOMOR, OLYMPIC, Daniel Landa, Karel Gott, Hana Hegerová, Helena Vondráčková, Lucie Bílá atp.

Počínaje rokem 2004 jsme převzali správu nejstaršího kulturního centra v Brně tzv. Semilassa,
které budeme vést především po programové stránce. KC Semilasso prošlo generální rekonstrukcí za cca 127 mil. Kč, a stalo se tak pravděpodobně nejkvalitnějším a nejdůstojnějším kulturním centrem na jižní Moravě.