Barva akce
03/03 2016
18:00
Vyprodáno VYPRODÁNO!!!
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

VYPRODÁNO!!!
KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno 612 00

HUDEBNÍ VYDAVATELSTVÍ FT RECORDS
&

RADIO BEAT

si Vás dovolují pozvat na koncert

7. BRNĚNSKÝ BEATFEST

Roman Dragoun -šedesát

            Brněnský BEATFEST pořádá brněnské hudební vydavatelství FT Records a poprvé se uskutečnil 18. března 2010 u příležitosti zahájení vysílání RADIA BEAT v Brně na frekvenci 91 FM. Tato akce se v uplynulých 6 letech setkala s příznivým ohlasem u diváků a hudebníků nejen z Brna a BRNĚNSKÝ BEATFEST se stal tradiční akcí spojovanou s Brnem.

7. BRNĚNSKÝ BEATFEST se uskuteční 3. března 2016 v KC SEMILASSO.

 7. ročníku festivalu je věnovaný kulatému jubileu velké osobnosti českého rocku – Romanu Dragounovi. Roman Dragoun, jakožto člen Síně slávy Rádia Beat spojil s Brnem valnou část svého muzikantského života. Jeho široké hudební aktivity budou představeny právě na 7. brněnském Beatfestu. Vystoupí zde se všemi kapelami, se kterými ho můžeme slyšet na koncertech v ČR:

Progres 2, Futurum, T4, Roman Dragoun a His Angels, Lidopop

Tento ojedinělý večer, který je věnován jednomu z nejtalentovanějších rockových muzikantů u nás bude nejen oslavou Romana Dragouna, ale i celé plejády skvělých hudebníků, kteří prošli Romanovým muzikantským životem.

Záštitu nad 7.Brněnským Beatfestem přijal primátor statutárního města Brna ing.Petr Vokřál.

Vstupenky jsou dostupné v obvyklých brněnských předprodejích za 260 Kč, na místě pak budou za 300 Kč. On line – www.beatpoint.cz.

KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno , 3. března 2016 od 18:00

www.ftrecords.cz   ♫   www.beatpoint.cz  ♫  www.radiobeat.cz