Barva akce
12/04 2019
18:00
Večer legend 17
Cena vstupenek:
290,- na místě 350,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Večer legend 17
KC Semilasso

Večer legend pořadové číslo 17!

Pátek 12. 4. 2019, Semilasso, Brno. Čeká na nás „květinový“ večer plný psychedelického rocku, který představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy JANIS JOPLIN, JIMI HEDRIX,THE DOORS a PINK FLOYD!  

Repertoár Distant Bells tvoří více než 70 skladeb skupiny Pink Floyd. Kapela si své publikum získala věrným zvukem legendárních „Floydů“. Na letošním Večeru legend se zaměří na ranou tvorbu Pink Floyd. Dále vystoupí oblíbený Janis Joplin revival v čele se zpěvačkou Táňou Poláčkovou. Energický koncert přenese diváky do éry slavného festivalu ve Woodstocku, od kterého letos uplyne 50 let. Dani Robinson svou hrou i pódiovou show nadchnul brněnské publikum již při svém premiérovém vystoupení na legendách. Tento americký kytarista má za sebou například turné spolu s původním baskytaristou Jimi Hendrixe Billy Coxem. Jsme rádi, že po delší době opět zahraje na Večeru legend.  Večer uzavře autentický The Doors Experince z Rakouska. Kapela vystoupí v České republice po 7 letech v rámci svého turné, na kterém připomíná nedožité 75. narozeniny, které by letos oslavil geniální frontman The Doors Jim Morisson.

 Vstupenky jsou k dostání za 290 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích), na místě budou stát 350 Kč.

 VEČER LEGEND 17 12. 4. 2019, KC SEMILASSO, BRNO

PINK FLOYD revival

Distant Bells  JANIS JOPLIN revival  

JIMI HENDRIX revival Stonefree Czech Experience (USA/CZ)

THE DOORS Experience (AT)

www.vecerlegend.cz

 Facebook profil akce: https://www.facebook.com/VEČER-LEGEND-234924366560189/?fref=ts  

On-line předprodej vstupenek https://www.ticketportal.cz/event/VECER-LEGEND-17