Barva akce
15/11 2019
18:00
Večer Legend
Cena vstupenek:
290,-Kč předprodej/ na místě 350,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Večer Legend
KC Semilasso

  Večer legend 18 - rocková muzika od A do Z

 18. Večer legend proběhne v pátek 15. 11. 2019 tradičně v brněnském Semilasse.

Čeká na nás nabitý večer plný nejen jižanského rocku. Na akci se představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy AC/DC, LED ZEPPELIN, LYNYRD SKYNYRD a ZZ TOP!   Lynyrd Skynyrd Tribute oživuje hudbu jedné z nejslavnějších ikon jižanského rocku. Kapela hraje ve třech kytarách a zvukově se skvěle vypořádává s geniálními kytarovými riffy a sóly Lynyrd Skynyrd.  

 Oblíbený tribute band Myst zahraje skladby Led Zeppelin z celé mozaiky jejich tvorby. Kapela, která je s Večerem legend neodmyslitelně spojena, se na akci vrací po roční pauze.  Na Večeru legend vystoupí dále AC/DC Bon Scott Memorial Band, který připomene nezapomenutelnou osobnost zpěváka skupiny AC/DC – Bona Scotta. Neuvěřitelně věrohodný hlas zpěváka Mirka Matušů, spolu s precizní sólovou kytarou a rytmikou, jsou poznávacím znamením této skupiny.  Večer uzavře výborný brněnský revival ZZ TOP, který už přes 20 let připomíná písně této texaské legendy jižanského rocku.  

 Vstupenky jsou k dostání za 290 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích).    

 Večer legend 18    15. 11. 2019    AC / DC   Bon Scott memorial band  LED ZEPPELIN revival Myst  LYNYRD SKYNYRD Czech Tribute Band  ZZ TOP revival   www.vecerlegend.cz