Barva akce
24/10 2018
20:00
Uriah Heep support Aivn's Naked Trio
Cena vstupenek:
890,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet Zobrazit fotogalerii z akceFotogalerie

Uriah Heep support Aivn's Naked Trio
KC Semilasso

24. října 2018 od 20 hodin v brněnském Semilasse zahraje legendární rocková skupina Uriah Heep. Diváci tak budou mít možnost užít si koncert oblíbených „Uriášů“ z bezprostřední blízkosti, v klubové atmosféře. Uriah Heep jsou považováni spolu se skupinami Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple za jedny ze zakladatelů Hard rocku a Heavy metalu.

 Kapela Uriah Heep byla založena v roce 1969 v Londýně. Za svou kariéru prodala po celém světě vice než 40 milionů alb a odehráli přes 4000 koncertů v 60 zemích. Skupina vydala 24 studiových alb a 21 oficiálních živých nahrávek. Repertoár Uriah Heep zahrnuje epické skladby jako „July Morning” nebo hity jako „Easy Livin´, Sweet Loraine, Gibsy, Free Me“ a asi nejznámější „Lady in Black“.

 Uriah Heep se proslavili jedinečným užitím vokálů, díky čemuž si vysloužili přezdívku „Beach Boys Heavy Metalu“, a měli vliv na vývoj řady dalších slavných skupin včetně „Queen“.  Zvuk kapely dotváří použití Hammondových varhan a typický zvuk kytary zakládajícího člena skupiny Micka Boxe.  Jeho skvělými spoluhráči jsou Phil Lanzon na klávesy, Russell Gilbrook za bicími a Davey Rimmer na baskytaru. Frontmanem kapely je výborný zpěvák Bernie Shaw.

 Koncerty Uriah Heep jsou energické a skupina hraje ve výborné formě. Ve spojení s prostředím brněnského Semilassa, kde mají diváci kapelu téměr na dosah, se jedná o jedinečný zážitek, který by si neměl žádný rockový fanoušek nechat ujít. Uriah Heep se těší na publikum v Brně, kde koncerty mívají tu nejlepší atmosféru.

Kapacita koncertu je omezená, doporučujeme včasný nákup vstupenek. Lístky jsou k zakoupení online v síti Tickeportal, SMS TICKET a obvyklých brněnských předprodejích (KC Semilasso, Indies, Student agency - Dům pánů z Lipé). Vstupenky na stání stojí 890 Kč, místa na sezení jsou k dostání za 1090 Kč. Support obstará výborná mladá brněnská blues rocková formace Aivn's Naked Trio. Informace o koncertu naleznete na www.semilasso.cz