Barva akce
06/10 2015
19:30
Tomáš Kočko & ORCHESTR s dechovou sekcí Kočkovjanka
Cena vstupenek:
250,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet Zobrazit fotogalerii z akceFotogalerie

Tomáš Kočko & ORCHESTR s dechovou sekcí Kočkovjanka
KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno 612 00

Tomáš Kočko & ORCHESTR připravují brněnský koncert s dechovou sekcí

Tomáš Kočko & ORCHESTR připravují jediné vystoupení v tomto roce s dechovou sekcí Kočkovjanka. Uskuteční se v úterý 6.10. v brněnském Kulturním centru Semilasso od 19:30.

Program večera bude tvořit průřez všemi alby s důrazem na poslední Andělem oceněnou řadovou desku „Cestou na jih“, kde „dechy“ sehrály významnou roli. Minulý rok vyšla první live nahrávka „Živě“, která byla natočena během koncertu v Českém rozhlasu Ostrava a je záznamem jedinečného spojení Tomáše Kočka & ORCHESTRU s cimbálovou muzikou Velká Morava. Pojmenování alba zároveň odkazuje na jeho věnování staroslovanské bohyni Živě. Na tuto desku skupina zlehka naváže v názvu chystané novinky „Velesu“, jejíž vydání je plánováno na jaro 2016. „Staroslovanský bůh Veles je v rámci slovanského pantheonu božským partnerem Živy a také patronem umělců,“ přibližuje spojitost Tomáš Kočko. „Výhradně autorské CD zahrne devět písní, v jejichž textech rezonují ozvěny dávných slovanských kultů, inspirace světem, kterému bylo cizí striktní černobílé vidění. Hudebně pak nabídne typický kočkovský transovní i zadumaný folk-folklórně-metalový mix,“ dodal k podobě chystané desky.

Ještě v letošním roce se mohou fanoušci těšit na tradiční předvánoční sérii koncertů napříč Českou republikou, která zahrne cca 25 měst.

Vstupenky na koncert v KC Semilasso jsou v prodeji za 250 Kč,  při online rezervaci na odkazu http://semilasso.cz/akce/koupit/tomas-kocko-orchestr-s-dechovou-sekci-kockovjanka platí sleva 5%.

Související odkazy:

http://www.kocko.cz

http://semilasso.cz/akce/koupit/tomas-kocko-orchestr-s-dechovou-sekci-kockovjanka