Barva akce
11/11 2009
19:00
Tomáš KLUS
Cena vstupenek:
190,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Tomáš KLUS
Brno, KC Semilasso

 

TOMÁŠ KLUS
(15. 5. 1986 v Třinci) talentovaný skladatel, zpěvák, herec, showman, sportovec, student pražské DAMU – obor herectví. Ve své hudební tvorbě navazuje na to nejlepší z české písničkářské školy, jeho skladby a koncertní vystoupení jsou nejen o citlivé a přirozené komunikaci s posluchači či publikem, ale Tomáš jim coby mistr improvizace a přirozený showman, dává vždy to, tolik osvěžující, „něco navíc“.
Tomáš Klus vstoupil na hudební dráhu v roce 2007 vítězstvím na Zlíntalentu. Nyní má tedy za sebou něco málo přes rok hudební dráhy a je jasné, že na ní vykročil tou “správnou nohou“. Na jaře 2008 vydal debutové album Cesta do záhu(d)by. Podzimní sezónu zahájila premiéra filmu Anglické jahody, ke kterému Tomáš složil 3 nové skladby vč. hitu “Navěky”, který nazpíval společně s Anetou Langerovou.
Tomáš Klus se dále představil veřejnosti jako host dvou narozeninových koncertů Hany Hegerové v pražském a brněnském Národním divadle a také 10-ti koncertů vyprodaného koncertního turné Chinaski Space Tour 2008.
Přelom roku byl pro Tomáše Kluse ve znamení nominací na nejprestižnější hudební ceny (Nominace na Objev roku v anketách Český Slavík Mattoni 2008, Akademie populární hudby Anděl 2008, Ceny hudební TV ÓČKO, Ceny časopisu Žebřík 2008) a také ve znamení samostaných koncertních recitálů v rámci kterých Tomáš dokazuje, že se v jeho osobě na české hudební scéně skutečně zrodil důstojný a dlouho očekávaný nástupce pánů Kryla, Nohavici a spol.