Barva akce
15/07 2023
16:00
Slavkov Open 2023: DEEP PURPLE (15. 7.) & HOLLYWOOD VAMPIRES (16. 7.) | ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ
Cena vstupenek:
3490 - /1890,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Slavkov Open 2023: DEEP PURPLE (15. 7.) & HOLLYWOOD VAMPIRES (16. 7.) | ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ
Winning Group Arena v Brně


nákup vstupenek online:
 
LIVENATION.CZ

 

SLAVKOV OPEN 2023
15. 7. DEEP PURPLE, 
Winning Group Arena v Brně
16. 7. HOLLYWOOD VAMPIRES, Winning Group Arena v BrněVKOV OPEN 2023
NÉ MÍSTO KONÁNÍ & PŘIDÁVÁME DALŠÍ VYSTUPUJÍCÍ
Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.
Vyjádření pořadatele:
Vážení návštěvníci,
moc se vám všem omlouváme, ale dovolujeme si vám s politováním sdělit, že jsme nuceni festival SLAVKOV OPEN 2023 přesunout pro tento rok ze zámeckého parku ve Slavkově u Brna do prostorů Winning Group Areny v Brně. Je tomu tak převážně z ekonomických, ekologických a organizačních důvodů, protože v současné době nejsme schopni adekvátně splnit všechny požadavky spojené s logistikou celé akce v prostorách zámeckého areálu. Festival proto přesouváme do prostor brněnského stadionu, ve kterém je dostatek míst na sezení, otevřené ochozy s cateringem a budete i chráněni před nejistým počasím. Celý program po oba dny zůstává v platnosti a věříme, že si všichni i s touto změnou užijeme festival SLAVKOV OPEN 2023 v plné parádě!

Zároveň ale také oznamujeme, že přidáváme další vystupující!
Sobotní program zahájí česká kapela DOCTOR VICTOR a nedělní část festivalu zahájí slovenská kapela DESmod.

Pokud jste si již využili služeb NFCTron k dobití kreditu na tento festival, prosím obraťte se na info@nfctron.com , kde vám pomohou s vrácením peněz na váš účet.

Děkujeme za pochopení
Tým Live Nation CZ

 

ZVÝHODNĚNÉ DVOUDENNÍ FESTIVALOVÉ VSTUPNÉ 3490,- Kč
CENY JEDNODENNÍ VSTUPENKY 1890,- Kč

Deep Purple: Tato britská rocková stálice přijede oslavit neuvěřitelných 55 let na hudební scéně. Kapela je spolu s Led Zeppelin a Black Sabbath považována za průkopníky Hard rocku. Kapela je a byla vždy složená ze špičkových hudebníků, kteří skvěle doprovázeli nezaměnitelný hlas zpěváka Iana Gillana. Jejich LP desky, jako Machine Head, Made in Japan či Perfect Strangers patří do rockové síně slávy a píseň Smoke On The Water, inspirovaná požárem budovy při koncertu Franka Zappy, se stala nesmrtelnou. Deep Purple za celou svoji kariéru zažili vrcholy i pády, dokonce i rozpad kapely, ale vždy se dokázali vrátit. Přežili odchod Iana Gillana a jeho nahrazení Davidem Coverdalem, přežili i odchod fenomenálního kytaristy Ritchie Blackmora, rozpad kapely, či odchod fanoušky milovaného klávesáka Jona Lorda. V současné době skupina koncertuje v sestavě, ve které jsou hned tři zakládající členové kapely, a to zpěvák Ian Gillan, bubeník Ian Paice a basák Roger Glover. Sestavu doplňuje vynikající klávesák Don Airey a kytarový irský mág Simon McBride.

Hollywood Vampiers: Americká superskupina, kterou založili před deseti lety Johny Deep, Joe Pery a Alice Cooper. Kapela byla založená s cílem uctívat hudbu rockových hvězd, kteří zemřeli v 70. letech. Za svoji éru natočili dvě alba. V roce 2015 první, s názvem Hollywood Vampires, na kterém se představil i Paul McCartney a v roce 2019 poté vydali studiovku Rise. Na koncertech vedle tří zmíněných hvězd hrají kytarista Tommy Henriksen, bubeník Glen Sobel, basák Chris Wise, či klávesák Buck Johnson. Název kapely i prvního alba je inspirován pijáckým spolkem největších rockových hvězd včele s Alice Cooperem. Kdo se chtěl stát součástí, musel na jednom z večírků, které probíhaly v Londýně nebo Los Angeles, „přepít“ všechny stávající členy. Řada z nich se i proto nedožila let osmdesátých. Těm všem proto kapela na svých koncertech skládá poctu. Diváci se tak mohou těšit na hity takových umělců a kapel, jako jsou John Lennon, Led Zeppelin, The Who, The Doors a další. K nejlepším předělávkám kapely patří například Hendrixova Manic Depession, či Wholle Lotta Love od Led Zeppelin. I když by se na první pohled mohlo zdát, že skupina těží z herecké popularity Johnyho Deepa, čas dokázal, že spojení zpěváka a skladatele Alice Coopera s brilantním kytaristou slavných Aerosmith Joe Perym a samozřejmě charismatickým Johnym Deepem bylo nadmíru šťastné.

---

Vstupenky pro ZTP/P-DISABLED + doprovod (1890,- + 1,- nebo dvoudenní 3490,- +1,-) můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.