Barva akce
03/06 2023
19:00
Riddikulus!
Poslat zprávu Pozvat přátele Sdilet na facebookSdílet

Riddikulus!

Riddikulus!

Jste dodnes smutní, že vám k 11. narozeninám sova nepřinesla vytoužený dopis z Bradavic? Tak už nemusíte být! Kulturní centrum Semilasso se totiž už brzy jako mávnutím hůlky změní na Školu čar a kouzel v Bradavicích! Přijďte si s námi užít zběsilý let jednoho beznadějného mudly fenoménem, který otevřel srdce celé generace a naplnil je magií. V chytlavé parodii budou mladí divadelníci žonglovat ikonickými postavami všech sedmi knih, aby nám dokázali, že fantazii se meze nekladou. I když možná by se měly.

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Chtěli byste zjistit, jaké diss tracky píše rapové duo Bellatrix a Umbridgeová? Na kolik eur odhadujete, že si profesor Quirrell cení své důstojnosti? Toužíte do rodinného receptáře přidat i recept na Temného pána? A hlavně souhlasíte s tím, že neznalost Harryho Pottera by měla být hrdelním zločinem? Přichází jedinečné divadelní představení pro všechny, co milují kultovní kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat! 
Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie. 
Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

Riddikulus!

Režie: Pavol Viecha 
Text: Pavol Viecha, Martin Krč 
Dramaturgie: Martin Krč 
Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 
Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 
Hudba: Andrej Majerčík 
Produkce: Zuzka Lobotková


3. 6. (sobota)
Start: 19:00 hod.
Místo: Semilasso, Palackého třída 126, Brno
Vstupenky: bit.ly/ArtefaktCZ

FB event: www.facebook.com/events/3347327695583884