Barva akce
24/06 2019
20:00
První řady z každé kategorie exkluzivně v prodeji v INDIES na Poštovské 2, Brno
Cena vstupenek:
890 - 590,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

První řady z každé kategorie exkluzivně v prodeji v INDIES na Poštovské 2, Brno
Hrad Špilberk

V minulém roce vydal Čechomor ke svému třicetiletému výročí nové CD Nadechnutí. Na něm se propojil s dechovým orchestrem Kumpanovi muzikanti, se kterým během roku 2018 společně absolvovali úspěšné turné po České republice. Letos se Čechomor s Kumpanovými muzikanty představí na několika speciálních koncertech. Těšit se můžete na písničky z alba Nadechnutí i na starší skladby v originálních aranžích s dechovými nástroji. Nebude chybět ani stálý host kapely zpěvačka Martina Pártlová, které Čechomor věnoval píseň Mamko, nedávej mě, k níž letos vyjde i klip.

Předprodej v síti ticketstream pod tímto odkazem: - https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/cechomor-kooperativa-tour-2019-hrad-spilberk-brno-1075756

První dvě řady z každé kategorie v prodeji exkluzivně v KC Semilasso

Děti do 6 let (vč.) zdarma bez nároku na sedadlo. Vstupenky se slevou ZTP a ZTP/P (50 %, doprovod hradí plné vstupné) pouze na e-mailovou objednávku: info[zavináč]ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě. Vozíčky budou případně umístěny po pravé straně hlediště.