Barva akce
29/10 2021
19:00
přesun na nový termín 2.12.2021
Cena vstupenek:
390,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

přesun na nový termín 2.12.2021
KC Semilasso

Vítkovo Kvarteto - přesunutí koncertu!!!

Vážení příznivci skupiny Vítkova Kvarteta 


všem, co se chystají na koncert skupiny do brněnského Semilassa se velmi omlouváme, že na poslední chvíli musíme oznámit přesunutí koncertu na nový termín. Z důvodu onemocnění bubeníka není možné v těchto dnech koncert uskutečnit My, jako organizátoři akce, stejně jako celá skupina, jsem situací velmi zarmouceni avšak zdraví všech je u nás na prvním místě. Protože nechceme v následujících dnech nic riskovat, a to hlavně vaši přízeň, s managmentem kapely jsme domluvili nejbližší možný termín, kdy kapela může koncert v Brně odehrát a to na 2. prosince 2021. Pevně věříme, že pochopíte tuto nelehkou situaci, kterou bohužel nelze dopředu nijak ovlivnit a že si všichni dohromady užijeme koncert této skvělé skupiny.

 

Pro ty pro které je nový termín nevyhovující je možné je vrátit v místě zakoupení do 10.11.2021, jinak vstupenky zůstávají v platnosti jak byly zakoupeny!!


Ještě jednou se za organizátory i kapelu omlouváme

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura GLANC, s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo GOOUT.CZ. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na https://www.ticketportal.cz / https://goout.net/cs/brno/

Informace pro majitele vstupenek:

Vstupenky zakoupené v předprodejní síti Ticketportal: - https://www.ticketportal.cz/Article/6234

Vstupenky zakoupené v předprodejní síti GOOUT.CZ: - https://goout.net/cs/caste-dotazy/

Vstupenky zakoupené přímo v KC Semilasso - informace na koncerty@glanc.cz

Vítkovo kvarteto … pravý, nefalšovaný, poctivý, český bigbít a nejznámější pecky jako je z hudební historie naprosto nesmazatelný Pražskej démon … na vás budou čekat 29. října 2021 v brněnském Semilasse!!

Večer nabitý energií, dravou rockovou muziku, nespoutanou improvizaci, ale i pravou bigbítovou show nabídne tato legendární parta,kde zavzpomíná na hospody 80. let a jejich atmosféru. A hlavně se papežové českého rocku, po mnoha letech v původní sestavě a doplněni o nové členy, představí olomouckému publiku. Vítkovo kvarteto vystupuje od počátku 80. let 20. století. Po celou dobu své existence vystupuje s prakticky neměnným repertoárem. Vítkovo kvarteto působí na české rockové scéně tedy již více, jak 30 let, vzniklo ze skupiny „Pevná součást“. V osmdesátých letech vystupovalo zejména po klubech v Praze a zároveň vystupovalo v rámci možností na všech možných kulturních akcích. V roce 1984 nazkoušelo Vítkovo kvarteto hudbu k muzikálu „Don Juan“ pro soubor Pradivadlo. Píseň z tohoto muzikálu („Kdo ví“) získala cenu za nejlepší song na Rockfestu. V témže roce zvítězilo Vítkovo kvarteto na Vokalíze.

Koncert je na stání!!!