Barva akce
17/11 2014
19:30
MIRO ŽBIRKA - JANÁČKOVO DIVADLO
Cena vstupenek:
od 590,- do 990,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet Zobrazit fotogalerii z akceFotogalerie

MIRO ŽBIRKA - JANÁČKOVO DIVADLO
Janáčkovo divadlo, Brno / Společenský dům, Komenského 6, Prostějov / Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice

Miro Žbirka odstartuje svoje turné Vánoční Best of Video Tour 2014 koncertem v Londýně, poté zavítá do devíti měst u nás a do šesti na Slovensku. Předprodej zahájen.

Miro Žbirka se po několikaměsíční odmlce vrací s novým koncertním projektem nazvaným Vánoční Best of Video Tour. Název si turné tak trochu vypůjčilo z připravované kolekce všech Žbirkových videoklipů, která by měla vyjít na podzim tohoto roku u Universal Music. Na všech koncertech Vánoční Best of Video Tour zazní největší hity dokreslené projekcemi sestavených z originálních klipů. Absolutní premiérou budou dosud nezveřejněné záběry a exkluzivní informace z pozadí natáčení klipů.


Miro Žbirka k Vánoční Best of Video Tour dodává: „Těším se na tyto koncerty, protože i po tolika letech na pódiu opět zažiju něco nového, něco co jsme ještě nedělali. Video spojené s live hraním současně, tak aby se tyto dvě složky navzájem podpořily, to je to, o co nám jde, a doufám, že se to podaří. Na rozdíl od koncertů se symfonickým orchestrem, si spolu s kluky z kapely budeme moci dovolit trochu improvizovat a zbude i prostor na mluvené slovo. Protože tentokrát se nejedná o velké sportovní haly, těším se také na užší kontakt s publikem a intimnější atmosféru.“


17. 11.  Brno, Janáčkovo divadlo link: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1285662
20. 11.  Prostějov, Dům kultury: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1285640
21. 11.  Ostrava, Sál Gong – Dolní Vítkovice: http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1285639