Barva akce
28/12 2017
18:00
Metalové Vánoce
Cena vstupenek:
350,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Metalové Vánoce
KC Semilasso

Na již tradiční akci v Semilasse nám letos nadělí „metalovou smršť“  velká jména, jako thrash metalový ARAKAIN a black metalový ROOT. S nimi budou nadělovat brněnský úderky thrash corový UNHOLY ONES , metalový ARCH OF HELL a samozřejmě ostřílená rock n rollová banda ze znojemských končin, kapela OCELOT !!!

  ARAKAIN – skupina, kterou je zbytečné dlouze představovat. Po dlouhých letech, kdy do Semilassa pravidelně zajíždí se svými koncerty v rámci svých koncertních tour, tentokrát představí svůj festivalový set, plný starých i nových pecek.  Takže metloši navléct džísky a naklusat o vánocích do kotle.

http://www.arakain.eu/

 ROOT – brněnská black metalová legenda slavící 30 let na pódiích u nás i v zahraničí. Root je původce druhé vlny black metalových kapel, následujících po kapelách Venom a Bathory. Dnes je Root jedním z nejuznávanějších metalových těles z české republiky pod vedením BigBosse.  Při této show poznáte opravdové blackové vánoce, protože Satan nikdy nespí!!!

http://www.rootan.net/

 UNHOLY ONES – brněnská kapela hrající směs hardcoru a thrash metalu nenechává žádné publikum nikdy v klidu stát. Chcete-li si ukroutit hlavu při brutálních ostrých riffech, nesmíte si tuhle smečku určitě nechat ujít. Má za sebou již hodně koncertů s velkými zahraničními kapelami a rozhodně s nimi vždy řádně drželi krok. Tuhle show prostě musíte zažít LIVE!!!!  

http://unholyones.cz/

 ARCH OF HELL –Sedmičlenná banda pekelníků nesoucí příznačné jméno Arch Of Hell není na české hudební scéně žádným nováčkem. Tato brněnská metalová skupina ve své muzice klade důraz na tvrdé kytarové riffy a výrazné klávesové melodie. To celé pak dotváří hned dvě vokální linky, v podobě hutného growlingu, screamu a čistého ženského zpěvu. Formace je také známá pro svou energickou show, která nenechá posluchače jen tak klidu postávat a přinutí je jít do „mosh pitu“!!!

www.archofhell.com

 OCELOT – tato skvělá znojemská Rock n Rollová mašina letos jezdí koncerty pod vlajkou svojí nově vydané desky „Pekelný stroj“. Tato dynamická show, při které je Volume přidáno naplno, vám zajisté vyrazí dech. Ocelot brázdí českou scénu již několik desítek let a je znát, že s přibývajícími léty na podiu pánové jen mládnou.

https://www.ocelotband.eu/