Barva akce
01/09 2021
19:00
koncert z technickách důvodů zrušen!!!
Cena vstupenek:
599,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

koncert z technickách důvodů zrušen!!!
KC Semilasso

VVELASTA REDL & BEND - 

Velice se omlouváme, ale z technických důvodů je koncert 1.9.2021 VLASTA REDL s kapelou + trio Vladimír Merta, Jan Hrubý a Ondřej Fencl zrušen, vstupenky prosím vracejte v místě zakouepní. Za kompliakce se omlouváme!!!

 

Nejprve vystoupí s hodinovým blokem písničkářská ikona Vladimír Merta s fenomenálním houslistouJanem Hrubým a o generaci mladším klavíristou Ondřejem Fenclem. Druhou, delší část večera pak obstará moravský bard Vlasta Redl se svou famózní doprovodnou kapelou nabitou předními česko-slovenskými instrumentalisty.
Jak Redl, tak Merta s Hrubým představují na české scéně ojedinělé solitéry, nezaměnitelné stavební kameny zdejšího muzicírování, od nichž zhusta berou generace následovníků. Pódium spolu za celá desetiletí nesdíleli - k tomu dojde letos pouze na dvou koncertech, z nichž jeden se uskuteční právě v Brně. Bezpochyby půjde o mimořádný a neopakovatelný hudební zážitek. Husličky a Chtít chytit vítr v jednom večeru?Hudební svátek.
"Je možné, že během druhé části večera dojde k nějakémuprolnutí, ale to bych nechal osudu," odpověděl strůjce myšlenky, klavírista Ondřej Fencl na otázku, zdasi zahrají všichni společně.

Vlasta Redl: Moravský zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista. Ve
své tvorbě dokázal osobitě skloubit rock, bigbít, folk a lidovou hudbu.

Vladimír Merta: král zdejších písničkářů, člověk mnoha tváří, hudebník, publicista, spisovatel, filmař, architekt... a především básník a kytarista.