Barva akce
30/11 2023
19:00
Kamil Střihavka & The Leaders Acoustic Band
Cena vstupenek:
490,-/460,-kč/430,- Kč
Poslat zprávu Pozvat přátele Sdilet na facebookSdílet

Kamil Střihavka & The Leaders Acoustic Band
KC Semilasso

koupit vstupenky on-line:
 
 Ticketportal  nebo   GoOut

Informace o akci

Kamil Střihavka & The Leaders Acoustic Band!

Kamil Střihavka - rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu vystoupí v brněském Semilasse 30.11.2023 a to v 19:00 v akustickém podání s kapelou the Leaders acoustic band!
Skupina vznikla v roce 2007. Od té doby odehráli „Lídři“ společně s Kamilem Střihavkou nejedno turné a několik festivalových sezon. Vyvrcholením jejich spolupráce, pak bylo natočení další solové desky K.Střihavky a to v létě 2008, ve studiu Svárov. Toto Kamilovo autorské album s názvem „365“ bylo přijato s nadšením nejen odbornou kritikou, ale hlavně samotnými fanoušky, kterým CD „365“ bylo určeno především. Na přelomu roku 2009/2010 vyšlo u firmy Sony Music dvoj-CD „Best Of …“ s podtitulem „20 let na scéně“. 2CD svým rozsahem a pojetím přesahuje klasický rámec Best Of-ky, a je spíš retrospektivou mapující tvorbu tohoto výjimečného hlasu na české rockové scéně za uplynulých dvacet let.

Kamil Střihavka oslovuje již dvě generace fanoušků. Český rockový Ježíš, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman rockových kapel jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, The Leaders! a Supergroup – to je Kamil Střihavka. Nenechte si tento koncert a jeho neopakovatelnou atmosféru nabitou energií a poctivým pop-rockem ujít!

Obsazení kapely: Kamil Střihavka - zpěv, 
Petr Henych - akustické kytary, 
Martin Ivan - kontrabas, 
Patrik Sas - bicí nástroje, 
Michal Vejskal - klávesy, Ondřej Klímek - saxofon, flétna, 
David Babka - steel guitar, 
Markéta Podhajská - perkuse

Předprodej vstupenek: