Barva akce
26/06 2022
20:00
host - Martina Pártlová
Cena vstupenek:
990,- 890,- 590,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

host - Martina Pártlová
Velké nádvoří hradu Špilberk

Čechomor - Kooperativa tour 2022 / host Martina Pártlová 

Česko-moravská hudební skupina, která originálním způsobem zpracovává lidové písně. Na scéně působí již přes třicet let. Za tu dobu se Čechomor mnohokrát proměnil jak personálně, tak stylem hudby. Jeho charakteristickým rysem ale vždy zůstala nápaditost aranžmá, osobitá interpretace a inspirace v lidové písni.

Skupina koncertovala úspěšně v Evropě, Severní Americe, Rusku, Číně, Mongolsku a Austrálii, natočila přes dvacet alb pro přední česká i světová vydavatelství a spolupracovala s řadou významných umělců – americkou písničkářkou Suzanne Vega, irským zpěvákem Iarlem Ó’Lionáirdem, japonským bubeníkem a hráčem na šakuhači Joji Hirotou, baskytaristou Tonym Levinem, Jazem Colemanem, Vladem Kumpanem, Ivanem Táslerem, zpěvačkami Lenkou Dusilovou, Ewou Farnou 26.6,2022 v Brně se můžete tešit na Martinu Partlovou která bude hostem tohoto koncertu.

Předprodej v sítích:

Goout.cz a jejich předprodejních místech a zde na tomto odkazu:

https://goout.net/cs/listky/cechomor+special-guest-martina-partlova/isgn/

Colosseum Ticket a jejich předprodejních místech a zde na tomto odkazu:

https://online.colosseumticket.cz/ct/standard/Hall/Index/1394591/qNTWRXlh_plu_zf9GJLmbhV1Ig_rov__rov__xcodex_AGA1gFbU4whmmAQ6h1Wljln-Ma5p6vl4Pk9UQA__?