Barva akce
20/04 2017
19:00
GATE CRASHER 10 LET + ZAKÁZANÝ OVOCE a ATD + Resumé + Tommy Poser
Cena vstupenek:
250,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

GATE CRASHER 10 LET + ZAKÁZANÝ OVOCE a ATD + Resumé + Tommy Poser
KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno 612 00Turné #nevynechas TOUR 2017 a DÍKY VÁM! TOUR 2017 k novým deskám kapel Gate Crasher a zakázanÝovoce se spojí v jeden společný megavečírek!

GATE CRASHER oslaví v KC Semilasso 10 let a na #nevynechas TOUR 2017 představují aktuální stejnojmenou desku #nevynechas. Kapela, která vystupovala na největších letních festivalech a představila se jako host zahraničních hvězd (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..) nyní přiváží samostatnou nadupanou klubovou show!

Web: http://gatecrasher.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/GateCrasherBand

Nejnovější klip Gate Crasher - Fake: https://www.youtube.com/watch?v=63BpzOBEMe0

hostem koncertu bude ZakazanÝovoce které přijíždí s Díky Vám tour 2017. Na DÍKY VÁM! TOUR 2017 představí zakázanÝovoce své nové album se stejnojmenným názvem Díky vám!, které vyšlo koncem září 2016. Během koncertu zazní VŠECHNY SONGY z nové desky, ale v playlistu samozřejmě nebudou chybět ani známé písně jako Vem si mě, Nech mě odejít, Alkoholka (v původním znění), Nikdy nezapomenem a mnoho dalších.

Dalším hostem koncertu bude královéhradecká kapela WAIT, která před měsícem vypustila svou druhou desku „Life Game“. Českými i anglickými texty vám rozproudí krev nová zpěvačka Martina. Ta měla s WAIT premiéru během roku 2016 na turné s kapelou Škwor, ze kterého je i klip Horoskop.

Videoklip WAIT - Horoskop: www.youtube.com/watch?v=WljMWwTDTGs

Na tomto koncertě GateCrasher a ZakazanÝovoce  doprovodí pražská rock'n'rollová kapela Resumé. Tříčlenná formace slibuje přímočarost, údernost i melodičnost. Resumé mají na kontě CD "Frankenstein", 2 EP, několik singlů a 5 videoklipů.

Videoklip Resumé - Černobílá: www.youtube.com/watch?v=kbS7V6qMXKY

Celý večer uzavře kapela kytaristy zakázanÝovoce Štěpána Soukupa - Tommy Poser, ve které můžete vidět i bubeníka Tra Vise nebo zvukaře zÝo Murphyho. ;)

wwww.zakazanyovoce.cz

www.gatecrasher.cz

www.waitband.cz

www.bandzone.cz/resume

www.tommyposer.cz

www.semilasso.cz