Barva akce
30/04 2016
18:00
Den uctívání ženy s podporou Mohendzodaro.eu
Cena vstupenek:
workshop + koncert v předprodeji 550Kč, na místě 650kč OD 20:00 v předprodeji 330kč, na místě 400k,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Den uctívání ženy s podporou Mohendzodaro.eu
KC Semilasso

Konference:

V pestrém odpoledním programu vám osobnosti tantrické jógy představí starodávné cvičení Mohendžodáro a jeho pohled na ženu, její intimitu, zdraví a osobnostní vývoj. Indická ajurvédská léčitelka  Dr.Vinitha Ignatious vám přiblíží, jak se na ženu a její zdraví dívá tradiční ajurvéda. Odpolední  program je zakončený společným rituálem uctívání.

Od 18. hodiny jsme připravili workshopy. První je zaměřen na prožívání a relaxaci s živou hudbou slovenského hudebníka Maoka. Druhý vás naučí, jak zařadit do svého spontánního tance prvky ohnivého flamenca. Workshop povede španělská tanečnice Virginie Delgado.

 

Večerní koncert:

Večerní program otevře malířsko-hudební bodypainting performance Vladimíra Kiseljova. Ten na základě hudební inspirace  tvoří umělecké obrazy na ženském těle. Následuje skupina Ashwaganda (artmusic), která vám představí svůj program Ženské téma. Jako jejich host vystoupí známý perkusionista Rishi (Německo). Program vyvrcholí koncertem flamencové skupiny Los Remedios s neopakovatelným tancem Virginie Delgado.

 

VSTUPENKY: WORKSHOP + KONCERT v předprodeji 550kč v den akce

                   650kč

                   KONCERT v předprodeji 330kč a v den akce 400kč 

ODKAZ NA PŘEDPRODEJ: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-194955