Barva akce
05/08 2013
17:00
DEEP PURPLE - vyjádření ke koncertu
Cena vstupenek:
990,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet Zobrazit fotogalerii z akceFotogalerie

DEEP PURPLE - vyjádření ke koncertu
Slavkov u Brna, zámecký park

 

Ze známých a těžko zpochybnitelných důvodů jsme se rozhodli (promotér a umělec) nejprve v dostatečném předstihu (cca 1 hod před úderem bouře, v 19.35 hod) před avizovanou bouří nejprve celou akci přerušit a následně, kdy se bouře a její důsledky ukázaly jako zásadně závažnější než kdokoliv mohl předpokládat, akci přeložit na NEJBLIŽŠÍ termín - den poté.

 

Pondělního koncertu se překvapivě pro všechny zúčastnilo, zatím odhadem, více než 95% držitelů vstupenek a v současné chvíli řešíme, jak v jednotlivých případech, kdy se skutečně divák nemohl přeložené akce zúčastnit, kompenzovat.

 

Vzhledem k tomu, že jsme si byli vědomi faktu, že velká část v neděli využitých vstupenek bude po bouřce zásadně poškozena, přistoupili jsme ke kroku odebírat od návštěvníků koncertu v pondělí u vstupu vstupenky, aby nemohlo dojít k jejich následnému zneužití a vyžadování dodatečné kompenzace za neúčast.

 

Zhruba 500 pracovníků ze strany organizátora a umělce se pokusilo o nemožné a výsledkem byl fantasticky koncert 24 hodin po uderu bouře, která napáchala fatální škody v celém území, které zasáhla.

 

Diky včasné reakci pořadatelů a umělce se na akci nepřihodilo žádné zranění a žádné výrazné škody.

Věříme, že uskutečnění akce takovéhoto rozsahu a významu potěšilo alespoň některé ze zúčastněných diváků a podotýkáme, že takovéto rychlé vyřešení neřešitelného nemá v historii organizaci koncertu v CR a širokém okolí žádnou obdobu.