Barva akce
13/02 2020
20:00
Coutry Bál
Cena vstupenek:
290,- 390,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Coutry Bál
KC Semilasso

Informace o akci

Countrybál 2020

Iva Hajnová Bývalá členka skupiny SCHOVANKY, později Nové Schovanky resp. Sally Rose Band.

Od roku 2004 přijala nabídku Milana Dufka hostovat se skupinou RANGERS. Tato spolupráce se stále rozšiřovala a Milan měl pro ni dokonce připravený projekt, který předurčil jeho odchod. Od února 2006 po vzkříšení skupiny Rangers se stala stálým hostem skupiny.

Posledních deset let nechybí v anketě Zlatý Slavík v kategorii zpěvačky v Top50. Naposledy na 26. místě (2012)

Rančeři: Country kapela z Velatic Repertoár tvoří známé country a bluegrassové písničky od Greenhorns, Rangers, Michala Tučného, Věry Martinové a dalších známých zpěváků a country skupin, písničky z filmů, známé šlágry od táboráků a v neposlední řadě také  vlastní skladby.

Noví Kaskadéři: Skupina, která hraje pro pohodu a k tanci. Známé skladby v jejich podání a pravidelné hudební setkání navštěvují nejen jejich příznivci, ale i další milovníci dobré country.

Václav Čiháček: Bavič, který vezme do ruky laso, bič, ale i colty a nosí je proklatě nízko. Jeho vystoupení s tímto nářadím uchvátí nejednoho milovníka westernu.

La Quadrilla: Taneční soubor, který roztančí vždy celý sál, působí na scéně už dlouhá léta a jejich vystoupení jsou vždy nápadité, plné krásných kostýmů, ale i taneční inspirace.

Luděk Savana Urbánek: Moderátor a šoumen, kterého slýcháme na radiích, ale hlavně potkáváme na různých akcích po celé republice.