Barva akce
26/01 2018
19:00
Country Bál
Cena vstupenek:
200,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Country Bál
KC Semilasso

Na dalším ročníku Country bálu rádia Country vám zahrají k tanci a poslechu:

Cech: Hudební skupina Cech folk-rock-country band vznikla na podzim roku 1996. V současné době má za sebou stovky úspěšných vystoupení na kulturních akcích všeho druhu od country klubů přes festivaly, městské slavnosti až po vernisáže a jiné. Typem jsme spíše kapela zábavová, ale i koncertní. Náš repertoár je sestaven především z tvorby českých autorů působících v oblasti folku, rocku a country (např.R.Křesťan a Druhá Tráva, R.Horký a Kamelot, M. Tučný, Lehká Noha, Progres2, Cop, Quartet, p. Žalman, Samson Lenk, Kabát, Tichá Dohoda, Sheryl Crow, J.Kirschner a jiné). Nejsme tedy klasická ortodoxní country kapela, ale náš záběr je žánrově hodně široký a vždy se snažíme svým vystoupením obohatit každou společenskou akci a přispět tak k celkovému potěšení široké divácké a posluchačské obce. Kapela od svého založení prošla mnoho změnami a je složena ze známých brněnských hudebních harcovníků. Více zde: http://cech-brno.webnode.cz/slozeni/

Jane: Kapela JANE se úspěšně věnuje také autorské tvorbě, o čemž svědčí vítězství v celostátním finále mezinárodní autorské Porty 2009, vítězství na Ždánické portě a v autorské soutěži oblastního kola Porty 2011. Úspěšně se prezentuje i na mnoha prestižních hudebních festivalech.

Taneční show: Brněnský taneční soubor La Quadrilla vznikl již na podzim roku 1986 a od té doby se v něm vystřídala dlouhá řada tanečníků.  La Quadrilla vyhrála už 3x titul mistra republiky country tancích a získala více než 15 pohárů z národních i mezinárodních soutěží country a irských tanců.

Western show: Václav Čiháček 

Uvádí Luděk Savana Urbánek