Barva akce
10/12 2017
17:00
& band a hosté Vánoční turné 2017
Cena vstupenek:
549,449,349,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

& band a hosté Vánoční turné 2017

V KC SEMILASSO ŘADY Č. 4,7,10 ZBYTEK V PRODEJI TICKETLIVE:
 
PETR BENDE & band a hosté - Vánoční turné 2017 

Když Bende ve dvaceti letech připravil svůj první vánoční program, těžko ho v té době napadlo, že o několik let později bude o vstupenky takový zájem, že se po nich vždy doslova zapráší. Koncerty se však již dávno rozrostly z původní Zbraslavi u Brna po turné po celé republice. Adventní období se u Petra Bende již 20 let váže na sérii koncertů s tou pravou sváteční atmosférou.  
I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem a při celém turné bude hostovat výrazná ikona české hudební scény František Segrado, který dlouhá léta spolupracoval s Michalem Horáčkem a Petrem Hapkou. Jeho jedinečný projev a hity jako Štěstí je krásná věc, Rozeznávám a mnoho dalších budou ozdobou letošníhoturné. Kromě Petrovy kapely se představí i nová cimbálová formace - Cimbálová muzika Gromba, složená z pěti mladých hudebníků, spolupracujících s jedinečným cimbálistou Michalem Grombiříkem. Ta vrátí programu lidovou složku. 
Fanoušci, pro které se již koncerty staly neodmyslitelnou vánoční tradicí, se tak mají nač těšit. Zbrusu nový program, nové obsazení, nové aranže autorských i světových skladeb a samozřejmě i oblíbené vánočníkoledy. 18 koncertů, jejichž termíny a místa Petr poprvé už v letních dnech vyzradil - to je Vánoční turné Petra Bende pro rok 2017!