Barva akce
27/03 2014
19:00
ARAKAIN DYMYTRY TOUR
Cena vstupenek:
299,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

ARAKAIN DYMYTRY TOUR
KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno 612 00

Unikátní spojení rockových skupin dvou generací - live na jednom pódiu! 

Dvě rockové legendy Arakain a Dymytry se v následujícím roce spojí, a v rámci jarního turné se představí na jednom pódiu. Už nyní jsou v plném proudu přípravy u nás nevídaného projektu. Dva měsíce nabité celkem 20 zastávkami, společná bubenická show bubeníků obou kapel a k tomu dvě zbrusu nová CD. Tak bude vypadat jaro u našich dvou rockových kapel, které by si žádný fanoušek tvrdé hudby neměl nechat ujít. 

„Připravujeme turné, které začíná 7. 3. 2014 na tradičním místě v Polné u Jihlavy. Čítá 20 zastávek po celé ČR a jedno vystoupení na Slovensku. Posledním koncert bude 2. 5. v Kadani,“ uvádí manažer Arakainu Petr Kubáň. 

Fanoušci se mohou těšit na nejžádanější hity obou kapel, ale také na unikátní propojení obou formací na jednom pódiu. Navíc ještě před začátkem turné vydají obě kapely nová řadová CD, takže o novinky a překvapení nebude nouze. 

„Třešničkou na tomhle metalovém dortu bude společná bubenická show špičkových bubeníků – Miloše Meiera z Dymytry a Lukáše Doksanského z Arakainu, firemních hráčů světové značky Tama,“ dodává Petr Kubáň. 
Každý večer otevře mladá talentovaná kapela Modesty&Pride. Dojem z celého turné pak umocní, jak už je zvykem, špičková zvuková a světelná technika sestavená speciálně pro jedinečné jarní turné. Oficiálním pivem turné bude Radegast. 

Nad vhodnějším vánočním dárkem pro milovníky kvalitní tvrdé hudby tak není třeba váhat!

Více informací: 
www.arakain.eu 
www.facebook.com/arakain 
www.dymytry.cz 
www.facebook.com/dymytrycz