Barva akce
16/03 2021
19:00
Akce je bez náhrady zrušena!
Cena vstupenek:
490,-460,-430,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Akce je bez náhrady zrušena!
KC Semilasso

Informace pro majitele vstupenek: 

Z důvodu vladních nařízení, zamezující možnost pořádat hromadné akce, jsme nuceni Irskou taneční show plánovanou na 16.3.2021, bez náhrady zrušit!
Vstupenky prosím vracet v místě zakoupení!!!
 
  Omlouváme se za komplikace. 

Info ke vstupenkám https://www.ticketportal.cz/Article/6234

IRSKÁ TANEČNÍ SHOW – Rytmus v srdci

Po několikaleté přestávce opět přichází na česká jeviště úspěšný slovenský taneční soubor MERLiN s novým programem RYTMUS V SRDCI. Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance v romantickém renesančním příběhu o boji dobra a zla. Dynamická  taneční show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou. Příběh, ve kterém něžná láska čelí nástrahám zla, se odehrává v kulise podmanivě krásné irské hudby, vytvořené speciálně pro tuto show.   Strhující  taneční virtuozita sólistů a sehraného souboru, rafinovaná práce nohou a rytmus irského stepu, to všechno je plné pozitivní energie, emocí a radosti ze života. V celém programu je všudypřítomná láska a radost, kterou tanečníci štědře rozdávají divákům. Atmosféru programu zvýrazňuje bohatá kostýmová výprava a promyšlený světelný dizajn, které divákům efektně dotváří dokonalý umělecký zážitek z představení.

Taneční soubor MERLiN má na kontě několik úspěšných tanečních projektů (Mystery Of The Dance, Celtic Energy, Fantasy Of Dance a Love In Flames) které měli v Evropě více než 1.000 představení.

Představení bez přestávky trvá cca 80 minut.