Barva akce
18/04 2015
18:00
10.4.2015 a 18.4.2015
Cena vstupenek:
250,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

10.4.2015 a 18.4.2015
KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno 612 00

Jubilejní 10. VEČER LEGEND

Večer legend spojí hudbu rockových hvězd na jedno pódium už podesáté. Na akci zazní výběr těch nejlepších revivalových skupin – Black Sabbath, Judas Priest a Metallica. Jako host vystoupí frontman Iron Maiden 1994 - 99 Blaze Bayley s kapelou Seven. Koncert proběhne v brněnském kulturním centru Semilasso v sobotu 18. 4. 2015 od 18 hodin.

Večer zahájí vynikající Black Sabbath revival, který se zaměřuje především na období skupiny se zpěvákem R. J. Diem. Následovat bude vystoupení skupiny Judas Priest revival, která si již při svém posledním koncertu v roce 2013 získala publikum Večeru legend. Jako host a hlavní hvězda akce vystoupí BLAZE BAYLEY. „Po jeho premiérovém účinkování v Semilassu před dvěma lety (s akustickým setem) a po výborných ohlasech diváků bylo jasné, že se na Večer legend Blaze opět brzo vrátí. Jako dárek k jubilejnímu 10. ročníku jsme proto pozvali Blaze - tentokrát s podporou celé kapely“, dodal Pavel Lojda, organizátor koncertu. Našlapaný večer uzavře skupina Metallica revival.

Vstupenky koupíte za 250 Kč v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích). Na místě budou stát vstupenky 290 Kč na večer. Kompletní informace a aktuality naleznete na www.vecerlegend.cz

VEČER LEGEND 10

KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno

18. 4. 2015, od 18 hod

BLACK SABBATH Dio tribute

JUDAS PRIEST revival

METALLICA revival

BLAZE BAYLEY s kapelou Sevenečer / 450 Kč oba večery
KC SEMILASSO, PALACKÉHO TŘÍDA 126, BRNO
WWW.VECERLEGEND.CZ

Večer legend spojí hudbu rockových hvězd na jedno pódium už podesáté! Na jubilejní rockový večírek jsme pro návštěvníky připravili rovnou dvojvečer plný poctivé muziky. Na akci zazní výběr těch nejlepších revivalů. Jako host vystoupí frontman Iron Maiden 1994 - 99 Blaze Bayley se svojí kapelou. Koncert proběhne v brněnském kulturním centru Semilasso v pátek 10. 4. 2015 a v sobotu 18. 4. 2015 od 18 hodin.

   První z dvojice jubilejních večerů (10. 4. 2015) představí zakládající sestavu akce, složenou z revivalů skupin Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple a Queen. Tedy kapely, které v podstatě Večer legend vytvořily. Skupiny se na akci v této sestavě nesešly už 5 ročníků, je se tedy každopádně na co těšit.

Na koncertu zazní hity slavných Pink Floyd v podání revivalu Distant Bells. Jejich repertoár tvoří více než 70 skladeb skupiny Pink Floyd a představuje průřez od šedesátých let ve znamení psychedelického rocku až po poslední studiové album. Sál Semilassa rozbouří následně oblíbená brněnská revivalová formace The Myst, díky které nepřijdou zkrátka fanoušci skupiny Led Zeppelin. Queenie již zajisté není třeba představovat, četná turné po celé evropě, kombinace profesionálního vystupování a muzikantského nadšení v čele s vynikajícím zpěvákem Michalem Kluchem, který dokonale interpretuje Fredie Mercuryho. Jedinečný večer zakončí zkušený Deep Purple revival Koberec band.

Druhou část jubilejního ročníku akce jsme připravili na nadcházející sobotu. 18. 4. 2015 se tak brněnské Semilasso rozezní ve stylu “tvrdého kovu”. Večer zahájí vynikající Black Sabbath revival, který se zaměřuje především na období skupiny s R. J. Diem a jako bonus zazní rovněž skladby sólové dráhy tohoto vynikajícího zpěváka. Následovat bude vystoupení skupiny Judas Priest revival, která si již při svém posledním koncertu v roce 2013 získala publikum Večeru legend. Jako host a hlavní hvězda akce vystoupí BLAZE BAYLEY. Po jeho premiérovém účinkování na legendách před dvěma lety (s akustickým setem) a po výborných ohlasech diváků bylo jasné, že se na Večer legend Blaze opět brzo vrátí. Jako dárek k jubilejnímu 10. ročníku jsme proto pozvali Blaze - tentokrát s podporou celé jeho kapely. Našlapaný večer uzavře skupina Mettalica revival.

Vstupenky koupíte za 250 Kč na večer nebo jako permanentku za 450 Kč na oba večery v předprodeji (v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích) nebo za 290 Kč na večer na místě. Kompletní informace a aktuality naleznete na www.vecerlegend.cz a www.semilasso.cz

www.vecerlegend.cz