Barva akce
13/10 2019
19:00
Z důvodu nemoci zrušeno
Cena vstupenek:
490,- 450,- 390,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

Z důvodu nemoci zrušeno
KC Semilasso

Z důvodu nemoci jsme bohužel nuceni představeni 13.10. v 19:00 v KC Semilasso zrušit. Velice se omlouváme za komplikace.

Vstupenky prosím vracejte v místě zakoupení. 

Děkujeme 

 

Jestlipak víte, která místnost v divadle je opravdu ta nejdůležitější a kde se všechno určuje, probírá, ovlivňuje, posuzuje a rodí? Tím tajemným, mystickým a vzrušujícím místem je právě dámská šatna.

  Osoby a obsazení Líza Daniela Kolářová  Truda Dana Batulková  Marie Evellyn Pacoláková  Klára Petra Tenorová Režie Arnošt Goldflam Scéna a kostýmy Petra Goldflamová – Štětinová  

Hudební spolupráce Milan Potoček Technici  Petr Mrázek, Roman Douda,  Luděk Pangrác, Robert Matoušek  

Skrze setkání a rozhovory v divadelní šatně dává komedie nahlédnout do osudů čtyř hereček. Do života Marie právě vstupuje nový muž, prožívá počáteční okouzlení i následné rozčarování. Trudu s malou dcerou zase již po několikáté opouští manžel. Mladičká Klára přirozeně touží po roli, divadelním růstu i úspěchu. Nejstarší Líza řeší v obecnější rovině smysluplnost hereckého poslání. Ve čtyřech generačních rovinách lze paralelně sledovat často provázané osobní i profesní události. Komedie skvěle poodhaluje jindy tak skryté atraktivní prostředí divadelního zákulisí. Netřeba příliš zdůrazňovat,  že u autora není o situační humor nouze,. Dámská šatna vybízí diváky, aby si představení užili a odcházeli dobře naladěni. Umění všech čtyř představitelek k tomu dává dost důvodů, stejně jako hra samotná.


test