Barva akce
10/10 2022
19:00
vzpomínka na Marsyas
Cena vstupenek:
460,- Kč
LístkyKoupit lístky Poslat zprávu Pozvat přátele Sdilet na facebookSdílet

vzpomínka na Marsyas
KC Semilasso

OSKAR PETR "70" 
Vzpomínka na Marsyas

 10.10 2022 Brno, KC Semilasso

Folk - rocková hudební legenda, textař a zpěvák  Oskar Petr letos oslaví sedmdesátku. Tento český hitmaker je známý svým fanouškům již ze sedmdesátých let, kde spolu se Zuzanou Michnovou a Petrem Kalandrou spoluzakládal slavnou skupinu Marsyas. Svoje bluesové a jazzové citění pak zúročil také ve formaci Jazz Q Martina Kratochvíla. Hrál s řadou interpretů a skupin, například s Pražským výběrem. V roce 1980 odešel do emigrace, kde se věnoval hlavně videu, fotografii a skládání. Po svém návratu nahrál několik sólových alb a také poskytl některé své největší hity  jiným interpretům. Skupina Lucie, například zaznamenala mega úspěch Oskarovou písňí Medvídek, David Koller pak nazpíval další velký Oskarův hit Chci zas v tobě spát, či Aneta Langerová  píseń Hříšná těla křídla motýlí. Oskar Petr je muzikant velkého, osobitého hlasu a jeho písně vedle nezaměnitelných textů působí  silným autentickým dojmem.

Oskar Petr své jubileum oslaví dvěma exklusivními koncerty spolu se svými hosty, a to nejprve 6. října v pražském Lucerna music baru a následně v Brně 10. října v KC Semilasso. Na pražský koncert přislíbil svoji účast i David Koller, do Brna pro změnu dorazí další slovenská legenda - Pavol Hammel.

Vstupenky v síti Ticketmaster, Ticketportal, Goout.cz  Promotér pražského koncertu je agentura LIVE NATION, brněnský koncert pořádá agentura GLANC.

Předprodej vstupenek: