Barva akce
09/12 2015
19:00
V hlavních rolích: Simona Stašová a Michal Dlouhý
Cena vstupenek:
490,390,330,- Kč
Poslat zprávu Poslat zprávu Sdilet na facebookSdílet

V hlavních rolích: Simona Stašová a Michal Dlouhý
KC Semilasso, Palackého třída 126, Brno 612 00

 Renato Giordano a Rodolfo Sonego

VÍM, ŽE VÍŠ, ŽE VÍM...

hořkosladká komedie o tom, jak si udržet živé manželství                                   

osoby a obsazení

Fabio Bonetti Michal Dlouhý      

Livia Bonettiová, jeho manželka Simona Stašová       

Veronika Bonettiová, jejich dcera Andrea Daňková   

Cavalli, soukromý detektiv Vasil Fridrich nebo Petr Vančura       

Ve filmových dotáčkách hrají Barbora Poláková, Ernesto Čekan, aj.

režie  a úprava Vladimír Strnisko

Nezdá se vám, že pořád víc víme všichni všechno?  Žena a muž.  Jeden z našich světů. Komedie překvapení, zvratů, krásných lží, bouřlivých scén i italského humoru. Hra, ve které se snoubí všechno, co v dobré komedii nesmí chybět.                                                                                                                                                                                                                               Vladimír Strnisko

Rodinný život manželů Bonettiových a jejich dospívající dcery se pohybuje zdánlivě v každodenní jednotvárnosti. Fabio věnuje většinu svého času práci v bance a koukání na fotbalové zápasy v televizi. Jednoho dne zjistí, že jeho rodina byla omylem sledována a filmována soukromým detektivem místo sousedky známého politika. Manžel se tím náramně baví a vše vypráví své ženě. Ta se zdá být naopak velmi znepokojená. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní manželského páru?

Stejnojmenný slavný film natočili v roce 1982 Alberto Sordi a Monica Vittiová v hlavních rolích  a Sordi se ujal i úlohy režiséra. Na divadle byla hra poprvé uvedena v roce 2012 v Římě v úpravě a režii Renata Giordana, který se zároveň zhostil role soukromého detektiva.

produkce Agentura HARLEKÝN s.r.o.