Barva akce
08/04 2019
19:00
Brněnský koncert Lukase Riegra se přesouvá na 8.4.2019 více info níže
Cena vstupenek:
590,- Kč
Poslat zprávu Pozvat přátele Sdilet na facebookSdílet

Brněnský koncert Lukase Riegra se přesouvá na 8.4.2019 více info níže

 LUKAS RIEGER – BRNĚNSKÝ KONCERT, PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ NA 7. 11. 2018, SE PŘESOUVÁ NA 8. DUBNA 2019. Vyjádření managementu Lukase Riegera: Byli jsme nuceni odložit Lukasovo nadcházející evropské turné kvůli nepředvídaným zdravotním problémům a lékařským doporučením. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. V případě, že držitelům vstupenek nový termín koncertu nevyhovuje, mohou je vracet v místě jejich zakoupení, a to do konce roku 2018. Velmi se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení i podporu.  Vstupenky na nový termín jsou k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal

Lukas Rieger, německý Justin Bieber, se poprvé představí v České republice!

 Není to tak dlouho, co se stal plnoletým, přesto již nějakou dobu patří mezi nejsledovanější německé teenagery a jeho popularita roste každým dnem! Lukas Rieger je prostě tím vyvoleným, který má ten pověstný hvězdný gen, díky němuž okouzlí nejen svým nezaměnitelným hlasem, ale i svojí suverénní prezentací na pódiu, jež je srovnávána s hudebními začátky Justina Biebera.

  Lukas Rieger se narodil 3. června 1999 a svoji hudební kariéru odstartoval v roce 2014 jako kandidát castingové show The Voice Kids. Tu sice nevyhrál, ale zpívání se rozhodně nevzdal a šel si tvrdě za svým cílem. Díky sociálním sítím si začal stavět základnu věrných fanoušků, které uchvátil nejprve coververzemi slavných hitů, ale postupem času i svými vlastními songy. Debutový singl Be My Baby vydal na podzim roku 2014, krátce poté následovaly další úspěšné singly, které zhruba po dvou letech završilo vydání debutové desky Compass.

  Pokud mohlo být do té doby vše vnímáno jako pouhé štěstí začínajícího umělce, letos v zimě vydané druhé album Code Lukasovu silnou pozici jednoznačně potvrdilo. Deska se vyhoupla na druhou příčku německé prodejní hitparády a rapidně zvýšila jeho popularitu i mimo německy mluvící země. Lukas Rieger, který zpívá výhradně v anglickém jazyce, má aktuálně téměř dva milion fanoušků na Instragramu, aplikace Musical.ly vykazuje více než dva a půl milióny jeho fandů a jeho singly na YouTube si posluchači dohromady přehráli téměř čtyřiadvacet milionkrát.

  Dalo se tak čekat, že Lukas vyslyší přání svým obdivovatelů a bude pokračovat ve svém úspěšném evropském turné. V jeho další části sice odehraje opět několik koncertů i po Německu (například v Drážďanech, Roztokách, Norimberku nebo Mannheimu), ale koncertní pouť ho zavede také do Rakouska, Švýcarska, Lucemburska a poprvé i do České republiky. Jeho koncert se uskuteční ve středu 7. listopadu v brněnském Semilassu.

Web: https://semilasso.cz

Pořadatel: https://www.livenation.cz

Předprodej vstupenek: